TB2648SVJSQ
CAD 320
CAD 320
Vintage Inspired 925 Sterling Silver Bracelet with Smoky Quartz Stations
TB2648SVJSQ
CAD 320
CAD 320
Product Details
| Item Code: | TB2648SVJSQ |
| Division : | Boutique Silver |
| Collection : | Victorian |
| Style : | Station |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 7x7 mm |
| Stone Shape : | Cushion Cut |
Product Measurements
| Width : | 14.80 mm |
| Thickness : | 3.00 mm |
| Size : | 7.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*











