EG12935W45JJ
CAD 1,950
CAD 1,950
14K White Gold Curving Diamond Branch Ear Climber Earrings
EG12935W45JJ
CAD 1,950
CAD 1,950
These sophisticated 14k white gold ear climbers featuring 0.21cts of French pavé diamonds are inspired by nature. Shimmering and curving diamond branches trace the earlobe for a refined yet playful vibe.
Product Details
| Item Code: | EG12935W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.21 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 6.70 mm |
| Thickness : | 1.35 mm |
| Drop : | 25.20 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





