EG12935Y45JJ
CAD 1,950
CAD 1,950
14K Yellow Gold Diamond Earring Cuffs
EG12935Y45JJ
CAD 1,950
CAD 1,950
These sophisticated cuff earrings crafted from gold and diamonds are inspired by nature
Product Details
| Item Code: | EG12935Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.21 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 6.70 mm |
| Thickness : | 1.35 mm |
| Drop : | 25.20 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





