EG12939Y45JJ
CAD 1,625
CAD 1,625
14K Yellow Gold Curving Bar Ear Crawler Diamond Earrings
EG12939Y45JJ
CAD 1,625
CAD 1,625
Smoothly curved and tapered earcuffs adorned with shimmering pave diamonds make a striking and stylish accessory.
Product Details
| Item Code: | EG12939Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.25 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 2.00 mm |
| Thickness : | 1.80 mm |
| Drop : | 21.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






