EG12939W45JJ
CAD 1,625
CAD 1,625
14K White Gold Curving Bar Ear Crawler Diamond Earrings
EG12939W45JJ
CAD 1,625
CAD 1,625
Smoothly curved and tapered 14k white gold climber earrings adorned with 0.23cts of shimmering French pavé diamonds make a striking and stylish accessory. This trendy ear climber style is a modern way to flaunt diamond earrings for day or night.
Product Details
| Item Code: | EG12939W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.25 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 2.00 mm |
| Thickness : | 1.80 mm |
| Drop : | 21.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*


















