EG13180W45JJ
CAD 2,400
CAD 2,400
14K White Gold Graduated Round Diamond Ear Climber Earrings
EG13180W45JJ
CAD 2,400
CAD 2,400
Brilliant prong-set round diamonds are set in an ascending constellation along these curved 14k white gold climber earrings. Featuring 0.48cts of diamonds in all, these ear climbers exhibit enviable sparkle.
Product Details
| Item Code: | EG13180W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.50 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 3.50 mm |
| Thickness : | 2.62 mm |
| Drop : | 19.40 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
















