EG13572Y45JJ
CAD 1,225
CAD 1,225
Product Details
| Item Code: | EG13572Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.08 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 6.00 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Drop : | 13.80 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





