EG13572W45JJ
CAD 1,225
CAD 1,225
14K White Gold Diamond Leaf Stud Earrings
EG13572W45JJ
CAD 1,225
CAD 1,225
In a nod to Mother Nature, these charming stud earrings feature curving branches of 14k white gold punctuated by shimmering diamond leaves. Finished with elegant milgrain detailing, these stylish 0.07ct diamond earrings will enhance any outfit with modern glamour.
Product Details
| Item Code: | EG13572W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.08 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Lusso |
| Style : | Ear Climber |
Product Measurements
| Width : | 6.00 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Drop : | 13.80 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*











