EG14162Y4JPL
CAD 1,600
CAD 1,600
14K Yellow Gold Pearls Drop Huggie Earrings-Bujukan
EG14162Y4JPL
CAD 1,600
CAD 1,600
Product Details
| Item Code: | EG14162Y4JPL |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Huggie Drop |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 9.5 mm |
| Stone Shape : | Round |
Product Measurements
| Width : | 2.70 mm |
| Thickness : | 2.70 mm |
| Drop : | 26.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





