EG14723M45JJ
CAD 11,600
CAD 11,600
14K White-Yellow Gold Bujukan Diamond Circle Huggies
EG14723M45JJ
CAD 11,600
CAD 11,600
Product Details
| Item Code: | EG14723M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.90 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 30.00 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Drop : | 36.60 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








