EG14724M85JJ
CAD 10,300
CAD 10,300
18K White-Yellow Gold Bujukan Diamond Circle Huggies
EG14724M85JJ
CAD 10,300
CAD 10,300
Product Details
| Item Code: | EG14724M85JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.00 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 21.00 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Drop : | 27.60 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY




