EG14872M85JJ
CAD 12,400
CAD 12,400
18K White & Yellow Gold Multi Oval Diamond Bujukan Huggie Drop Earrings
EG14872M85JJ
CAD 12,400
CAD 12,400
Product Details
| Item Code: | EG14872M85JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.00 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 15.20 mm |
| Thickness : | 6.60 mm |
| Drop : | 59.50 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY




