EG15019Y4JCB
CAD 2,950
CAD 2,950
14K Yellow Gold Hollow Tube and Black Oval Ceramic Link Huggie Drop Earrings
EG15019Y4JCB
CAD 2,950
CAD 2,950
Product Details
| Item Code: | EG15019Y4JCB |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Huggie Drop |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 10.80 mm |
| Thickness : | 2.30 mm |
| Drop : | 46.50 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








