NK7521Y4JCB
CAD 11,200
CAD 11,200
14K Yellow Gold Hollow Tube and Black Oval Ceramic Y Knots Necklace
NK7521Y4JCB
CAD 11,200
CAD 11,200
Product Details
| Item Code: | NK7521Y4JCB |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Y Necklace |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 9.96 mm |
| Thickness : | 2.30 mm |
| Drop : | 95.00 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








