EG15414M45JJ
CAD 11,300
CAD 11,300
14K White & Yellow Gold Multi Row Graduating Diamond J Hoop Stud Earrings
EG15414M45JJ
CAD 11,300
CAD 11,300
Product Details
| Item Code: | EG15414M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.50 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | J Hoop |
Product Measurements
| Width : | 16.60 mm |
| Thickness : | 13.20 mm |
| Drop : | 22.50 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







