LR52849M45JJ
CAD 12,800
CAD 12,800
14K White & Yellow Gold Multi Row Graduating Diamond Criss Cross Ring
LR52849M45JJ
CAD 12,800
CAD 12,800
Product Details
| Item Code: | LR52849M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.75 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Twisted |
Product Measurements
| Width : | 20.50 mm |
| Thickness : | 3.80 mm |
| Bandwidth : | 7.50 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










