EG15460Y4JOX
CAD 8,500
CAD 8,500
14K Yellow Gold Bujukan Black Onyx Huggie Drop Earrings
EG15460Y4JOX
CAD 8,500
CAD 8,500
Product Details
| Item Code: | EG15460Y4JOX |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Huggie Drop |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 23.50 mm |
| Thickness : | 4.70 mm |
| Drop : | 67.00 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








