LR52894Y4JOX
CAD 3,600
CAD 3,600
14K Yellow Gold Bujukan Black Onyx Link Chain Ring
LR52894Y4JOX
CAD 3,600
CAD 3,600
Product Details
| Item Code: | LR52894Y4JOX |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Link Chain |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 15.00 mm |
| Thickness : | 3.00 mm |
| Bandwidth : | 2.30 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









