MR20030Y45JJ
CAD 7,000
CAD 7,000
14K Yellow Gold Diamond Pavé Mens Ring in High Polish Finish
MR20030Y45JJ
CAD 7,000
CAD 7,000
Product Details
| Item Code: | MR20030Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.80 ct |
| Division : | Men's Jewelry |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Band |
Product Measurements
| Width : | 10.00 mm |
| Thickness : | 2.90 mm |
| Bandwidth : | 5.90 mm |
| Size : | 10.00 |
| Drop : | 7.80 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










