NK6070Y45JJ
CAD 5,400
CAD 5,400
32 inch 14K Yellow Gold Round Pendant Necklace with Diamond Bale
NK6070Y45JJ
CAD 5,400
CAD 5,400
Product Details
| Item Code: | NK6070Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.03 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Personalized |
| Chain Length : | 32.00 In |
Product Measurements
| Width : | 24.00 mm |
| Thickness : | 1.50 mm |
| Drop : | 31.40 mm |
| Size : | 32.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*










