NK6320Y4JJJ
CAD 4,050
CAD 4,050
14K Yellow Gold Necklace with Round Shape Drops
NK6320Y4JJJ
CAD 4,050
CAD 4,050
Product Details
| Item Code: | NK6320Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Droplet |
| Chain Length : | 15.50 In |
Product Measurements
| Width : | 9.10 mm |
| Thickness : | 0.70 mm |
| Drop : | 23.40 mm |
| Size : | 15.50 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*

















