NK6317Y4JJJ
CAD 3,300
CAD 3,300
14K Yellow Gold Two Strand Necklace with Oval Shape Drops
NK6317Y4JJJ
CAD 3,300
CAD 3,300
Product Details
| Item Code: | NK6317Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Layered |
| Chain Length : | 17.13 In |
Product Measurements
| Width : | 4.00 mm |
| Thickness : | 0.70 mm |
| Drop : | 6.00 mm |
| Size : | 17.13 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*















