NK7131Y4JJJ
CAD 2,275
CAD 2,275
14K Yellow Gold Chain Necklace-Bujukan
NK7131Y4JJJ
CAD 2,275
CAD 2,275
A simple circle of brilliant 14K yellow gold beads adorns this chic Bujukan necklace. Constructed in polished 14K yellow gold, it also features elongated paperclip style links. This versatile piece can be dressed up or down to suit any occasion.
Product Details
| Item Code: | NK7131Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Chain Link |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 16.30 mm |
| Thickness : | 2.10 mm |
| Drop : | 16.30 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








