NK7131Y8JJJ
CAD 2,825
CAD 2,825
18K Yellow Gold Chain Necklace with Bujukan Circle
NK7131Y8JJJ
CAD 2,825
CAD 2,825
Product Details
| Item Code: | NK7131Y8JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Chain Link |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 16.30 mm |
| Thickness : | 2.10 mm |
| Drop : | 16.30 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY





