NK7967Y4JBT
CAD 7,700
CAD 7,700
14K Yellow Gold Bujukan and Blue Topaz Pear Shape Pendant Drop Necklace
NK7967Y4JBT
CAD 7,700
CAD 7,700
Product Details
| Item Code: | NK7967Y4JBT |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Pendant |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 14x10 mm |
| Chain Length : | 17.50 In |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width (A) : | 17.40 mm |
| Thickness (B) : | 8.50 mm |
| Drop (E) : | 54.40 mm |
* Product weights and dimensions are approximate. Our total diamond weight may have a +/-5% tolerance. All prices on this web site are subject to change without notice. Whilst we make every effort to provide you the most accurate, up-to-date information, occasionally, one or more items on our web site may be mis-priced. In the event a product is listed at an incorrect price due to typographical, photographic, or technical error. Gabriel & Co reserves the right to cancel any orders placed with incorrect price.
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY











