LR52903Y4JBT
CAD 4,300
CAD 4,300
14K Yellow Gold Bujukan and Blue Topaz Chevron Ring
LR52903Y4JBT
CAD 4,300
CAD 4,300
Product Details
| Item Code: | LR52903Y4JBT |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Chevron |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 14x10 mm |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width : | 15.00 mm |
| Thickness : | 8.60 mm |
| Bandwidth : | 2.30 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










