LR51602W45JJ
CAD 3,050
CAD 3,050
14K White Gold Three Row Beaded Ring with Pavé Diamond Cluster Stations
LR51602W45JJ
CAD 3,050
CAD 3,050
Three circular diamond stations are whimsically placed throughout the band of this brilliant Bujukan collection ring. The gleaming 14K white gold shank is divided into three rows and garnished with signature beaded detailing. Slip on a mini ring stack in a single step with this 0.08ct diamond sparkler.
Product Details
| Item Code: | LR51602W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.09 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 7.60 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Bandwidth : | 2.90 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY








