LR51602Y45JJ
CAD 2,450
CAD 2,450
14K Yellow Gold Bujukan Diamond Cluster Stations Easy Stackable Ring
LR51602Y45JJ
CAD 2,450
CAD 2,450
Three shimmering round diamond clusters are stationed throughout this stylish ring providing 0.08cts of sparkle. The split shank band divided into three beaded strands is crafted from gleaming 14K yellow gold. Embrace an effortless layered look with this gorgeous gold and diamond ring.
Product Details
| Item Code: | LR51602Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.09 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 7.60 mm |
| Thickness : | 2.00 mm |
| Bandwidth : | 2.90 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*










