LR51739Y45JJ
CAD 4,350
CAD 4,350
14K Yellow Gold Three Row Diamond Ring
LR51739Y45JJ
CAD 4,350
CAD 4,350
Product Details
| Item Code: | LR51739Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.25 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Kaslique |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 9.70 mm |
| Thickness : | 3.00 mm |
| Bandwidth : | 7.20 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*


















