LR52278SVJAM
CAD 355
CAD 355
925 Sterling Silver Bujukan Amethyst Chevron Ring
LR52278SVJAM
CAD 355
CAD 355
Product Details
| Item Code: | LR52278SVJAM |
| Division : | Boutique Silver |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Chevron |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 8x6 mm |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width : | 13.00 mm |
| Thickness : | 5.70 mm |
| Bandwidth : | 1.70 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










