LR52278SVJBT
CAD 350
CAD 350
925 Sterling Silver Bujukan Swiss Blue Topaz Chevron Ring
LR52278SVJBT
CAD 350
CAD 350
Product Details
| Item Code: | LR52278SVJBT |
| Division : | Boutique Silver |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Chevron |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 8*6 mm |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width : | 13.00 mm |
| Thickness : | 5.70 mm |
| Bandwidth : | 1.70 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










