LR52570Y45JJ
CAD 5,100
CAD 5,100
14K Yellow Gold Diamond Easy Stackable Ring, 0.3ct
LR52570Y45JJ
CAD 5,100
CAD 5,100
Product Details
| Item Code: | LR52570Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.30 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 8.50 mm |
| Thickness : | 2.10 mm |
| Bandwidth : | 8.20 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY













