LR53097Y45JJ
CAD 3,450
CAD 3,450
14K Yellow Gold Diamond Station Easy Stackable Ring
LR53097Y45JJ
CAD 3,450
CAD 3,450
Product Details
| Item Code: | LR53097Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.02 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Easy Stackable |
Product Measurements
| Width : | 6.80 mm |
| Thickness : | 1.80 mm |
| Bandwidth : | 6.80 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY












