LR52871SVJAQ
CAD 420
CAD 420
925 Sterling Silver Pear Aquamarine Bujukan Open Ring
LR52871SVJAQ
CAD 420
CAD 420
Product Details
| Item Code: | LR52871SVJAQ |
| Division : | GBSV |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Easy Stackable |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 7x5 mm |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width : | 7.70 mm |
| Thickness : | 3.90 mm |
| Bandwidth : | 5.50 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY









