LR52871SVJBT
CAD 310
CAD 310
925 Sterling Silver Pear Blue Topaz Bujukan Open Ring
LR52871SVJBT
CAD 310
CAD 310
Product Details
| Item Code: | LR52871SVJBT |
| Division : | GBSV |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Easy Stackable |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
| Center Stone Size : | 7x5 mm |
| Stone Shape : | Pear Shape |
Product Measurements
| Width : | 7.70 mm |
| Thickness : | 3.90 mm |
| Bandwidth : | 5.50 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY










