LR6886SVJWS
CAD 225
CAD 225
925 Sterling Silver White Sapphire Butterfly Ring
LR6886SVJWS
CAD 225
CAD 225
Make her heart flutter with this enchanting silver and white sapphire butterfly fashion ring
Product Details
| Item Code: | LR6886SVJWS |
| Division : | GBSV |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Butterfly |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 17.91 mm |
| Thickness : | 3.72 mm |
| Bandwidth : | 2.71 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*












