EG13335K45JJ
CAD 2,075
CAD 2,075
14K Rose Gold Cushion Cut Pavé 10mm Diamond Drop Earrings
EG13335K45JJ
CAD 2,075
CAD 2,075
Pave diamond embellishments dangle alluringly from these sweet and stylish rose gold huggie earrings
Product Details
| Item Code: | EG13335K45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.11 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 5.10 mm |
| Thickness : | 12.80 mm |
| Drop : | 17.70 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*







