EG13335Y45JJ
CAD 1,375
CAD 1,375
14K Yellow Gold Cushion Cut Pavé 10mm Diamond Drop Earrings
EG13335Y45JJ
CAD 1,375
CAD 1,375
Pave diamond embellishments dangle alluringly from these sweet and stylish huggie earrings.
Product Details
| Item Code: | EG13335Y45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.11 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 5.10 mm |
| Thickness : | 12.80 mm |
| Drop : | 17.70 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
















