EG13335W45JJ
CAD 1,375
CAD 1,375
14K White Gold Cushion Cut Pavé 10mm Diamond Drop Earrings
EG13335W45JJ
CAD 1,375
CAD 1,375
Pave diamond embellishments dangle alluringly from these sweet and stylish white gold huggie earrings
Product Details
| Item Code: | EG13335W45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.11 ct |
| Division : | Gaby |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Huggie Drop |
Product Measurements
| Width : | 5.10 mm |
| Thickness : | 12.80 mm |
| Drop : | 17.70 mm |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*









