NK6090M45JJ
CAD 20,600
CAD 20,600
14K Yellow-White Gold Oval Chain Link Necklace with Diamond Pavé
NK6090M45JJ
CAD 20,600
CAD 20,600
Product Details
| Item Code: | NK6090M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 1.55 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Chain Link |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 16.80 mm |
| Thickness : | 4.00 mm |
| Drop : | 11.80 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*




















