NK7035Y4JJJ
CAD 2,200
CAD 2,200
14K Yellow Gold Chain Necklace with Toggle
NK7035Y4JJJ
CAD 2,200
CAD 2,200
Functional and fashionable, this 14K yellow gold necklace features a classic toggle clasp that's meant to be worn front and center. The chain features trending paperclip style links. Sport it solo, layer it with other chains, or add a pendant to really express your personal style.
Product Details
| Item Code: | NK7035Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Chain Link |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 3.40 mm |
| Thickness : | 3.40 mm |
| Drop : | 22.50 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







