NK7036Y4JJJ
CAD 3,650
CAD 3,650
14K Yellow Gold Chain Necklace with Toggle
NK7036Y4JJJ
CAD 3,650
CAD 3,650
Totally on trend and easy to wear, this chain necklace is an essential in your jewelry collection. Paper clip style links are constructed in polished 14K yellow gold for a high shine look. A functional toggle clasp also serves as a stylish focal point. Wear it alone or add a chic medallion to create a custom piece.
Product Details
| Item Code: | NK7036Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Chain Link |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 3.10 mm |
| Thickness : | 3.10 mm |
| Drop : | 27.00 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY







