NK7091Y4JJJ
CAD 8,000
CAD 8,000
14K Yellow Gold Chain Necklace with Toggle
NK7091Y4JJJ
CAD 8,000
CAD 8,000
An extremely versatile link necklace that you'll find yourself reaching for daily. Stylized paperclip links create an of-the-moment feel while a functional toggle also serves as a front-facing focal point. This 14K yellow gold necklace can be worn alone or accented with medallions for a personalized look.
Product Details
| Item Code: | NK7091Y4JJJ |
| Division : | Gabriel Golds |
| Collection : | Bujukan |
| Style : | Chain Link |
| Chain Length : | 17.00 In |
Product Measurements
| Width : | 3.80 mm |
| Thickness : | 3.80 mm |
| Drop : | 26.70 mm |
| Size : | 17.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*
SHOP BY CATEGORY






