LR50019SVJWS
CAD 330
CAD 330
925 Sterling Silver Asymmetrical Open Heart White Sapphire Ring
LR50019SVJWS
CAD 330
CAD 330
Sparkling white sapphires bring subtle shine to this whimsical ring. Crafted from 925 sterling silver with an asymmetrical open heart motif, this classic ring has a romantic flair.
Product Details
| Item Code: | LR50019SVJWS |
| Division : | GBSV |
| Collection : | Contemporary |
| Style : | Heart |
| Diamond Color: | None |
| Diamond Clarity: | None |
Product Measurements
| Width : | 16.58 mm |
| Thickness : | 2.81 mm |
| Bandwidth : | 2.17 mm |
| Size : | 6.50 |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*










