NK6089M45JJ
CAD 22,300
CAD 22,300
14K Yellow-White Gold Oval Chain Twisted Rope Link Necklace with Diamond Pavé
NK6089M45JJ
CAD 22,300
CAD 22,300
Product Details
| Item Code: | NK6089M45JJ |
| Total Diamond Weight (TW): | 0.75 ct |
| Division : | Gabriel |
| Collection : | Hampton |
| Style : | Chain Link |
| Chain Length : | 16.00 In |
Product Measurements
| Width : | 13.40 mm |
| Thickness : | 3.60 mm |
| Drop : | 7.80 mm |
| Size : | 16.00 In |
Shipping & Returns
- Free standard shipping to anywhere within the U.S
- Returns are accepted within 30 days of shipment*




















